Je určena k silnovrstvým lazurovacím nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí, zachovává dřevu charakteristickou kresbu a barevně ji zvýrazní, poskytuje vysoce kvalitní ochranu před UV zářením - i bezbarvá varianta, má tixotropní charakter, který umožňuje aplikaci v silných vrstvách bez stékání, všech 12 základních odstínů je možno použít na povrchovou úpravu dětského nábytku a hraček - splňují podmínky normy ČSN EN 71 část 3.

Tixotropní - nestékavá, vytváří silnější vrstvu bez stékání na svislých plochách, paropropustnost (nebrání vysychání dřeva), vysoká ochrana proti UV (i bezbarvý), bezbarvé provedení slouží jako kvalitní lak pro exteriér, všech 12 základních odstínů je vhodných i na dětské hračky, nábytek, vytváří hedvábně matný ochranný lakový film, je určena pro tónování v TÓNOVACÍM SYSTÉMU COLORLAK – řady DEKOR a MULTICOLOR

Nanášení:

štětcem, válečkem, stříkáním na suchý, čistý, vyzrálý (optimální vlhkost dřeva do 12%), vybroušený a hladký podklad při teplotě 15-25 °C a rel. vzdušné vlhkosti do 75%. Pro vnitřní prostředí doporučujeme 1-2 vrstvy, pro venkovní prostředí 2-3 vrstvy tak, aby celková spotřeba byla až 200 ml laku na 1 m² plochy. Před nanášením štětcem a válečkem není třeba ředit ani rozmíchávat, při aplikaci vysokotlakým zařízením nátěrovou hmotu lehce rozmíchejte.

Ředění:

lak je dodán v aplikační konzistenci - neředí se, pro čištění nářadí S 6006

Teoretická vydatnost:

pro vnitřní prostředí se doporučují 1-2 vrstvy. Pro venkovní prostředí 2-3 vrstvy /štětcem/ tak, aby celková spotřeba byla až cca. 200 ml laku na 1 m² ošetřené plochy.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: