Je vhodná pro vrchní nátěry dřeva i kovů vystavených vlivům povětrnosti, především oken a dveří, pro natírání se dá obvykle použít v dodávané konzistenci, použitím moderních modifikovaných alkydových pojiv je dosaženo mimořádného urychlení zasychání oproti klasickým syntetickým nátěrovým hmotám při zachování jejich typických předností - vynikající roztíratelnosti a slévavosti, vysoký obsah kvalitních pigmentů dodává barvě výbornou kryvost a povětrnostní stálost, speciální aditiva zlepšují odolnost vůči dolepu a zvyšují hydrofobnost povrchu, staré nátěry je možno přetírat po předchozím očištění a zdrsnění povrchu, předností při nátěru dřeva, „3 v 1“ je nanášení přímo S 2082, bez základu, ve 2-3 vrstvách v intervalu mezi vrstvami 5-10 hodin, PROFI OKNO spojuje vlastnosti kvalitní základní a vrchní barvy.

Vysoká odolnost UV záření, vysoká odolnost povětrnosti, na dřevo 3 v 1 (základ, plnič a vrch jednou barvou) – jednovrstvá, rychleschnoucí, základní nabídka - 3 odstíny.

Nanášení:

Stříkáním, štětcem při teplotě 15-25 °C a maximální relativní vlhkosti vzduchu do 75 % na náležitě připravený podklad. Nátěry dřeva: S 2082 je možno nanášet přímo na suchý a čistý dřevěný podklad nebo na vybroušenou vrstvu základní barvy (např. S 2070). Nátěry oceli: kov opatřený základní antikorozní barvou (např. S 2000, S 2003, S 2129).

Ředění:

S 6006 pro štětec, S 6001 pro stříkání, univerzální ředidlo C 6500.

Teoretická vydatnost:

13-15 m² z 1 litru barvy v jedné vrstvě

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: