Osvěžovač vzduchu Ambi Pur s technologií Odourclean odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy a zanechává lehkou svěží vůni. Vůně Ocean Mist je inspirována svěží vůní moře, která vás probudí k životu jako procházka po pláži v paprscích ranního slunce. Zamilujte si tuto okouzlující vůni a vytvořte si doma úžasnou atmosféru. Zatímco některé jiné osvěžovače vzduchu pouze překrývají zápach, Ambi Pur pachy skutečně odstraňuje, abyste mohli vy i vaši hosté spokojeně dýchat. Zatímco většina jiných osvěžovačů vzduchu obsahuje nebezpečný plyn, Ambi Pur obsahuje jako hnací plyn 100% přírodní dusík. Ambi Pur je jako průvan čerstvého vzduchu, který vyžene i nepříjemné přetrvávající zápachy a zanechá svěží vůni, aby váš domov voněl každý den čistotou.

Vyzkoušejte kompletní řadu výrobků Ambi Pur s jedinečnou technologií Odourclear, například osvěžovače textilií Ambi Pur Fabric nebo osvěžovače vzduchu do auta Ambi Pur Car. Vyzkoušejte také elektrický osvěžovač vzduchu Ambi Pur 3Volution pro nepřetržité odstranění zápachu až po dobu 90 dnů.


Vlastnosti a výhody:

    Ambi Pur s technologií Odourclear odstraňuje pachy a zanechává lehkou svěží vůni
    Vůně Ocean Mist je inspirována svěží vůní moře, která vás probudí k životu jako procházka po pláži v paprscích ranního slunce
    Nepřekrývá, ale skutečně odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy a zanechává lehkou svěží vůni
    Úžasně lehounké svěží vůně
    Nehořlavý, 100% přírodní hnací plyn
    Široká škála vysoce kvalitních vůní

16 dalších produktů ve stejné kategorii: