Rychleschnoucí sněhově bílá profesionální interiérová barva, omyvatelná, otěruvzdorná s velmi dobrou kryvostí, vyšší sušinou a výbornou přilnavostí, je vhodná k nátěrům zdiva, vápenných, vápenocementových a disperzních omítek, sádrokartonů, betonu, lehčených stavebních hmot, k přetírání starých nátěrů, dřevovláknitých, dřevotřískových desek a cetris desek, je určena pro obytné prostory s vyšším stupněm zatížení (kuchyně, dětské pokoje), ale také pro nemocnice, školy, kanceláře apod.

Vysoká kryvost a bělost, výborná omyvatelnost a otěruvzdornost, vysoká vydatnost a paropropustnost, matný a hladký povrch, vysoká přilnavost, slouží k úpravě sytosti (zesvětlování) odstínů tónovaných barev ELEGANT A COLOR.

Nanášení:

Štětkou, štětcem, válečkem a stříkáním při teplotě podkladu a okolí 5 až 25 °C. Podklad musí být suchý, čistý, soudržný, zbavený prachu a nečistot, dále zbaven starých nepřilnavých nátěrů (především klihových a vápenných nátěrů) a odizolován proti vodě. Minerální podklad musí být dostatečně vyzrálý. Velmi savé a savé podklady musí být nejdříve napenetrovány vhodným penetračním prostředkem (např. EKOPEN).

Ředění:

1. nátěr cca. 20 % vody
2. nátěr max. 10 % vody

Vydatnost:

7-10 m² z 1 kg barvy v jedné vrstvě.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: