Vodou ředitelná vinylová matná interiérová barva, je vysoce kryvá, omyvatelná, otěruvzdorná a má vysokou bělost a vydatnost, dobře se roztírá na všech druzích podkladů a rychle zasychá, sněhobílý nátěr s vysokou paropropustností má příjemný hladký a plastický vzhled, vysoký obsah vinylového pojiva zajišťuje velkou vnitřní pevnost nátěru, což umožňuje nanášet opakovaně mnoho nátěrů na sebe (např. při renovacích), je určen pro obytné prostory s vysokým stupněm zatížení, používá se k ochranným a dekorativním malbám stěn a stropů v interiéru, k nátěrům zdiva, sádrokartonů, dřeva, dřevotřískových, dřevovláknitých a cemento-třískových desek, betonových panelů a panelů z lehčených stavebních hmot, papíru a strukturních tapet, omyvatelnost hodnocena podle ČSN EN ISO 4616: omyvatelnost tj. je snadnost, s jakou je možno omýt z povrchu suchého filmu prach, nečistoty a povrchové skvrny, aniž by byly narušeny jeho specifické vlastnosti.

Vysoká kryvost a bělost, výborná omyvatelnost a otěruvzdornost, vysoká vydatnost a paropropustnost, matný a hladký povrch, rychlé zasychání, vysoká přilnavost k starým disperzním nátěrům.

Nanášení:

Štětkou, štětcem, válečkem a stříkáním při teplotě podkladu, barvy a okolí 8-30 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 75%. Podklad musí být vyzrálý, chemicky neutrální, pevný, suchý, čistý, odmaštěný, zatmelený a vybroušený, zbavený prachu a nesoudržných vrstev.

Ředění:

čistá voda
1. - základní nátěr max. 0,2 l vody na 1 litr barvy
2. - běžný nátěr max. 0,1 l vody na 1 litr barvy

Teoretická vydatnost:

14-18 m2 z litru v jedné vrstvě.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: